Ceník služby

Cena se skládá ze dvou položek. Za prvé je to cena za samotné formátování textu, tedy za zpracování textu dle Vašeho požadavku a dále je to ta část ceny, která je určena rychlostí zpracování. Vše si jednoduše vypočítáte pomocí tabulek níže. Rád bych upozornil, že na rozdíl od jiných serverů, pracuji opravdu za "studentské" ceny - tedy v porovnání s konkurencí (každý si najde sám), je moje služba opravdu levnější.

Cena za formátování

  • cena za 1 stranu textu činí 8 Kč - stranou se rozumí stránka dle pokynů zadavatele poptávky formátování (řádkování, okraje, písmo). Účtuje se počet stran, který je uveden ve výpočtu programu WORD nebo v programu obdobném při stejném zarovnání textu, a to v levém dolním rohu - tedy ten počet stran, který Vám i v tiskárně vytisknou - tzn. reálný počet.

Cena za rychlost zpracování

  • standardní zpracování je do 72 hodin od doručení kompletních podkladů. Do 72 hodin je cena za rychlost 0 Kč
  • do 48 hodin od doručení kompletních podkladů:    200 Kč
  • do 24 hodin od doručení kompletních podkladů:    400 Kč
  • do 12 hodin od doručení kompletních podkladů:    800 Kč
  • do 3 hodin od doručení kompletních podkladů:      1200 Kč

Výsledná cena se tedy počítá >> Počet stran x 8 Kč + cena za rychlost. 

Prosím dbejte na podmínky pro zpracování. Je třeba doručit všechny kompletní podklady, zároveň je třeba předem se domluvit na čase (do kdy to chcete mít hotové). To stačí jednoduše přes e-mail wordprace@gmail.com nebo přes položku "Kontakt" v horním menu.

Čas pro zpracování běží od mého potvrzení o doručení kompletních podkladů (viz "Podmínky").

Doplňkové služby a jiná pomoc

  • 250 Kč / hodina práce - tj. formátování tabulek, grafů, obrázků, vytváření seznamů, vytváření citací podle zadaných kritérií, tvorba tabulek, převody tabulek z Excel do Word aj. práce, které nejsou pouhým formátováním již napsaného a připraveného textu / předlohy.
  • 200 Kč / jedna práce - přehled dalších zjištěných chyb - kromě chyb, které najdu ve formální stránce textu, občas narazím i na nedostatky gramatické či stylistické. Práce nečtu jako celek, tedy jako ten, který by ji měl hodnotit, teda natolik podrobně, ale někdy přijdu i na značné množství chyb. Tyto chyby pak v textu vyznačím a mohu sepsat i jejich přehled do e-mailové zprávy.

 

Poptávka formátování textu

Tento formulář slouží pro odeslání objednávky či poptávky služby formátování textů. Stačí jen vyplnit pár tabulek a já se Vám co nejdříve ozvu. Pokud poptáváte službu - napište mi, kdy dokumenty chcete poslat a do kdy je chcete mít zpracované.

---